HAKKIMIZDA

Yılların Tecrübesiyle, güvenilir projeler ve uygulamalar

1978 yılından bu yana, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen İşcan Yapı, modern vizyonu ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

İşcan Yapı, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar birçok konutu, yurt ve okul binalarını, özel ve endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, otoparklar inşaatları da İşcan'ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır. Firmamızın ağırlıklı çalışma konuları betonarme yapılar, çelik yapılar, güçlendirme projeleri, öngermeli ve öngermesiz prekast betonarme yapılardır.

Vizyonumuz

İşcan Yapı olarak firmamızı; Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara enerji sunmayı amaçladık.

Misyonumuz

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

Yönetim Politikamız

Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.